LUCA MUHASEBE PROGRAMI

Tüm Kullanıcı ve Danışmanlık eğitimlerimiz birebir online ve online sınıf eğitimi şeklinde verilmektedir. Birebir derslerde eğitim gün ve saatini katılımcı ve Danışman esnek bir şekilde planlayabilmektedir.

İçerik Detaylar

LUCA (MMP) MUHASEBE MODÜLÜ

Bilgisayarlı muhasebe programları arasında yer alan Luca muhasebe programı, resmi muhasebe işlerinin takibine imkân sunan bir yazılımdır. Bu yazılımla bilanço, gelir tablosu, KDV beyannamesi, yevmiye defteri gibi işlemlerin takibi rahatlıkla yapılabilmektedir. Eğitim içeriklerimiz aşağıdaki gibidir:

·       Muhasebe Modülü

·       Genel olarak modülün anlatılması

·       Tek düzen hesap planının oluşturulması

·       Masraf merkezi ve proje kavramları

 

LUCA (MMP) PERSONEL MODÜLÜ

·       LUCA Mali Müşavir Paketi personel modülünde işyeri işlemleri, personel işlemleri, banka işlemleri, kazanç kesinti işlemleri, bordro işlemleri, özel gider indirimi işlemleri, işyeri/ bölümler arası personel aktarma ve raporlar olmak üzere dokuz sekme bulunmaktadır.

 

LUCA (MMP) KURUMLAR İLE ENTEGRASYON SAĞLANMASI

·       Gelir İdaresi Başkanlığı, TÜİK, Noterler Birliği, SGK, Banka Entegrasyonu, Merkez Bankası, GİB E-Defter, GİB Defter Beyan sağlanmaktadır.

 

LUCA (MMP) TOPLU PRATİK İŞLEMLER

·       Toplu Kira Kartları Oluşturma

·       Toplu personel bordro gider gelir kayıtları oluşturma

·       Personellerin bordroda yer alan Kıdem Tazminatı, İhbar Tazminatı, Huzur Hakkı gibi Ek Kazançlarının Muhtasar Beyanname İşçilik Kartlarına Otomatik ve Toplu Yansıtılması

·       Toplu Beyanname Hazırlama ve Paketleme

·       Toplu Personel kartı (Kanun No, Ücret, İşten Çıkış) işlemleri

MetaVerse Bilişim'de Tamamladığınız Her Eğitim, Dosyanıza En Az Bir Sertifika Ekler!

HEMEN
ARA